• Головна
  • На Кіровоградщині успішно проведено призов офіцерів запасу!
09:01, 4 грудня 2017 р.

На Кіровоградщині успішно проведено призов офіцерів запасу!

Цьогоріч вперше за часи існування Збройних Сил України в країні проведено призов громадян України на військову службу за призовом осіб офіцерського складу. Даний вид служби впроваджено з метою допідготовки та перепідготовки офіцерів запасу за визначеними військовими спеціальностями, набуття ними практичного досвіду.

Протягом 2017 року з Кіровоградщини призвано 68 осіб (100 % від визначеного завдання), зокрема, 39 у червні та 29 у листопаді. Призивалися особи чоловічої та жіночої статі віком до 43 років, які пройшли повний курс військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу (закінчили військові кафедри), мали вищу освіту (не нижче бакалавра) і яким присвоєне первинне офіцерське звання.

Усі офіцери за призовом в обов’язковому порядку пройдуть підготовку в навчальних центрах Збройних Сил України та після цього будуть призначені на первинні офіцерські посади до військових части н , які не беруть участь у проведені а нтитерористичн ої операції на території Донецької та Луганської областей. Також с лід зазначити, що офіцери зазначеної категорії не залучатимуться до сил АТО без їхньої особистої згоди та укладання відповідного контракту.

С трок військової служби за призовом для осіб офіцерського складу складає 18 місяців .

Поруч із зазначеним повідомляємо, що військовими комісаріатами області продовжується відбір кандидатів на військову службу за контрактом з числа офіцерів запасу.

Основними вимогами є вмотивованість, належний стан здоров ’ я, фізична підготовленість, психологічна стійкість та відсутність судимостей.

Вікові критерії для молодшого офіцерського складу (молодший лейтенант-капітан) – до 40 років, для старшого офіцерського складу (майор-полковник) – до 50 років.

Детальну інформацію щодо порядку прийняття осіб офіцерського складу на військову службу за контрактом можна отримати у військових комісаріатах за місцем проживання або за тел. (0522) 24 94 28, м.Кропивницький, вул. Кавалерійська 17/19.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#призов
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...