• Головна
  • Увага! Громадяни можуть до кінця 2017 року скористатися правом на отримання податкової знижки
15:15, 6 грудня 2017 р.

Увага! Громадяни можуть до кінця 2017 року скористатися правом на отримання податкової знижки

Кропивницька ОДПІ ГУ ДФС у Кіровоградській області нагадує, платникам податку на доходи фізичних осіб про право на отримання податкової знижки за підсумками попереднього року.

Податкова знижка надається, якщо фізичною особою протягом звітного року понесені витрати, пов’язані зі сплатою за навчання в вищих та професійно-технічних навчальних закладах, внесками на благодійність, відсотками за іпотечним кредитом, витратами на переобладнання машин під біопаливо, витратами на отримання доступного житла за державними програмами тощо.

Для отримання податкової знижки за результатами 2016 року необхідно подати декларацію за місцем реєстрації до 31 грудня 2017 року . У декларації необхідно вказати суму одержаного за рік доходу у вигляді зарплати, вид понесених витрат, їх розмір і розраховану суму податку на доходи фізичних осіб до повернення. Податок підлягає поверненню протягом 60 календарних днів з дня подання декларації.

Повний перелік витрат, які включаються до податкової знижки зазначено у статі 166 Податкового кодексу України.

У разі, якщо платник податку до кінця року, наступного за звітним, не скористався правом на нарахування податкової знижки, таке право на наступний податковий рік не переноситься.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Податок
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...