![](https://s.0522.ua/section/logo/upload/pers/13/logo.png?20240727)
09:57, 7 грудня 2017 р.
У двох громадян працівники поліції виявили наркотичні засоби
28-річний мешканець Світловодського району зберігав коноплю, а 45-річний житель міста – опій. За такі дії чоловікам загрожує покарання – до 3 років позбавлення волі.
«На початку грудня до Світловодського відділу поліції надійшло повідомлення про сімейну сварку в одному з населених пунктів.
На місце пригоди прибула група реагування патрульної поліції, де у будинку чоловіка правоохоронці виявили та вилучили паперові згортки з подрібненою рослинною речовиною, схожою на коноплю.
Крім того, у 45-річного раніше судимого за крадіжки місцевого жителя, якого зупинили на одній з вулиць міста, поліцейські виявили медичний ін’єкційний шприц із рідиною, схожою на опій ацетильований. Вказані речовини направлено на дослідження», - повідомив начальник Світловодського відділу поліції Андрій Гулий.
За цими фактами розпочато кримінальні провадження за ч. 1 ст. 309 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України. Чоловікам загрожує покарання – до 3 років обмеження чи позбавлення волі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:00
25 липня
13:00
15 липня
Як обрати барбершоп та на що звернути увагу
Новини компаній
11:07
12 липня
Вступ без НМТ та ЗНО!
Новини компаній
13:00
11 липня
Київстар ТБ та Агенти крові запрошують до ініціативи "Справжній супергерой – це ти"
Партнерський матеріал
12:43
11 липня
Мигдалевий пілінг Enerpeel MA: Ваш шлях до досконалої шкіри
Новини компаній
17:00
8 липня
Оголошення
11:48, 16 липня
11:20, 12 червня
18:56, 18 липня
11:48, 16 липня
11:48, 16 липня
live comments feed...