Свято до Дня місцевого самоврядування відбулось у Кропивницькому. ФОТО

Сьогодні, в Кропивницькому відбулось Свято до Дня місцевого самоврядування. В цей день зі сцени обласного театру пролунало чимало теплих слів, опісля привітань кращих представників чекали церемонія нагородження та святковий концерт, інформує 0522.

«Конституція України говорить про те, що джерелом влади в нашій державі є народ. А в цьому залі хто сидить?- Представники народу. Безумовно, повноваження люди віддали нам. Хочу сказати про наших голів, це люди, які отримали довіру на виборах, які є найдостойнішими на своїх територіях, які взяли на себе відповідальність, виконуючи повноваження, які дали народ та держава. Хотів би сказати слова великої подяки вам за те, що ви взяли цю відповідальність на себе і за ту довіру, яку ви маєте», - сказав голова обласної ради Олександр Чорноіваненко.

Свято до Дня місцевого самоврядування відбулось у Кропивницькому. ФОТО, фото-1 Свято до Дня місцевого самоврядування відбулось у Кропивницькому. ФОТО, фото-2 Свято до Дня місцевого самоврядування відбулось у Кропивницькому. ФОТО, фото-3
Кропивницький свято місцевесамоврядування
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии