• Головна
  • Кропивницький: рятувальники посіли третє місце у турнірі з міні-футболу серед силових структур
15:05, 10 грудня 2017 р.

8 грудня у м. Кропивницький відбулись змагання з міні-футболу серед представників силових структур області.

Змагання відбувались за програмою «Динаміада-2017». Усього у турнірі взяли участь 6 найсильніших команд області, включаючи представників окремого полку спецпризначення Збройних Сил України – чемпіонів України з міні-футболу серед військових частин та чемпіонів аматорської вищої ліги України в області – представників Національної поліції в Кіровоградській області.

У результаті запеклої та видовищної боротьби за програмою «Динаміада-2017» наша команда посіла третє місце, поступившись поліцейським та спецпризначенцям. Тренер команди Олег Твердоступ відзначив, що команда змагалась достойно, враховуючи що довелось протистояти таким сильним суперникам, та особливо слід наголосити на грі Дмитра Олійника та Олександра Трембича, які внесли вагомий вклад у перемогу команди.

Колектив У ДСНС в області щиро вітає наших спортсменів та бажає подальших успіхів, адже попереду – вирішальне змагання з панкратіону, яке визначить долю Кубка Чемпіонів «Динаміади-2017».