Рідна земля: як переселенка з Луганщини продовжила роботу за улюбленим фахом

Раніше Ольга Задорожна проживала на Луганщині. Після навчання у Луганському національному аграрному університеті отримала спеціальність «Землеустрій та кадастр» і повернулася до рідної Станиці Луганської, де успішно працювалаінженером-землевпорядником аж поки не розпочалися бойові дії на сході України.

«Я дуже люблю свою рідну землю. Вважаю, що найбільше багатство нашої держави – це її земля. Питання організації землекористування, розробки проектів землеустрою та проектування природоохоронних заходів, моніторинг і державний контроль за станом і раціональним використанням й охороною земельних ресурсів, на мою думку, є одними із головних, – розповіла Ольга. – Ніколи не думала про те, що буду змушена залишити рідну домівку, улюблену роботу».

Дівчина переїхала до Олександрії та звернулась по допомогу в працевлаштуванні до міськрайонного центру зайнятості.

«Підтримка та сприяння зайнятості громадян, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та проведення АТО – у центрі нашої уваги, – зазначилаІрина Мукієнко, директор Олександрійського міськрайонного центру зайнятості. – Фахівці центру зайнятості забезпечують надання адресної допомоги цим клієнтам з урахуванням їхнього професійного досвіду, індивідуальних можливостей, здатності конкурувати на ринку праці тощо. У кожному конкретному випадку ретельно відпрацьовуються всі можливі підходи до вирішення питання працевлаштування».

За результатами плідної співпраці зі спеціалістами організації працевлаштування населення, після стажування та успішного проходження конкурсу Ольга отримала бажану роботу: нині переселенка працевлаштована згідно строкового трудового договору на посаду інженера-землевпорядника на приватне підприємство «Гео-кадастровий центр».

86 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua