Медсестра, диспетчер та пакувальник: як безробітні з інвалідністю стають успішними

Головна мета служби зайнятості полягає в тому, щоб кожен українець мав роботу з гідною заробітною платою, а кожен роботодавець – сумлінних працівників.

Особи з обмеженими фізичними можливостями в першу чергу потребують соціального захисту і створення таких умов праці, щоб успішно соціалізуватися в суспільстві. Служба зайнятості приділяє особливу увагу цій категорії громадян. Звертаючись до центру зайнятості кожна людина, яка шукає роботу, отримує повний спектр послуг. Крім наявних вакансій, безробітним пропонується скористатися послугами з професійного навчання та пройти професійну підготовку, перепідготовку і підвищення кваліфікації. Спільно з роботодавцями в центрі зайнятості організовуються ярмарки вакансій з презентаціями актуальних вакансій підприємств, установ, організацій.

Так, наприклад, безробітна Тетяна Ю., яка має 3-тю групу інвалідності із захворювання органів дихання, за фахом сестра медична, має професійний досвід роботи лаборантом медичним більше 5-ти років, звернувшись до центру зайнятості отримала повний спектр послуг та, під час одного з прийомів, жінці підібрали роботу враховуючи рекомендації, які зазначені в індивідуальній програмі реабілітації інваліда та видано направлення на працевлаштування сестрою медичною до однієї з медичних установ міста.

Результатом плідної роботи спеціалістів центру зайнятості, роботодавця та безробітної є працевлаштування Тетяни.

Тетяна М., має повну вищу освіту за спеціальністю «Облік і аудит», тривалий час працювала заступником начальника відділу в одній з державних установ міста. Наразі безробітній призначено 2-гу групу інвалідності із захворювання центральної нервової системи, але це не стало на заваді для пошуку роботи: Тетяна працевлаштувалась до одного з навчальних закладів міста диспетчером.

Вікторія Б. маючи 3-тю групу інвалідності із захворювання центральної нервової системи, отримала в цьому році повну вищу освіту за спеціальністю «фахівець з фізичної реабілітації», протягом близько трьох місяців перебування на обліку і, дотримуючись рекомендацій фахівців центру зайнятості, змогла працевлаштуватися укладальником-пакувальником на одне з торгівельних підприємств Кропивницького.

89 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua