У Кропивницькому не розчистили річку через забудови та огорожі

У Кропивницькому не можуть розчисти річку Біянку через комунікації та неможливість заїзду спецтехніки.

Про це пiд час депутатського дня на тему «Сучасний стан водойм та заходи з вiдновлення i пiдтримання їхнього санiтарного стану на територiї мiста» повідомив нaчaльник упрaвлiння земельних вiдносин тa охорони нaвколишнього природного середовищa міськради Родiон Влaдов, інформує 0522.

«На річці Біянка протягом 2012-2014 років виконані роботи з оздоровлення річки в районі вулиці Колодязної та провулку Криничуватого. Її русло поглибили до природного стану на відстані 487 метрів та провели санітарну розчистку русла від природних відкладень в окремому районі. Продовження зазначених робіт не є можливим, так як на даній ділянці знаходяться комунікаційні мережі - газопровід, відсутність шляхів заїзду спецтехніки в зв’язку з щільністю забудови та огорожами приватного сектору», - повідомив Родіон Владов.

«Також є проблематика з ДП «СхідГЗК» Інгульська шахта», яка не погоджувала виконання робіт з розчищення Біянки, так як замуленість русла є природним гідроізоляційним шаром виробітку шахти, якщо його порушити, вся вода піде в шахти підприємства», - відзначив він.

Фото з соцмереж
Кропивницький річка Біянка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі