Олександрія: психологи Управління ДСНС в області та представники профільних організацій провели навчальний тренінг для особового складу

13 грудня фахівці психологічної служби Управління ДСНС у Кіровоградській області провели навчальний тренінг у місті Олександрія. На тренінг були запрошені представники управління охорони здоров’я, управління освіти, молоді та спорту Олександрійської міської ради, начальницький та особовий склад пожежно-рятувальних підрозділів м. Олександрія та Олександрійського району. Також у заході взяв участь психолог Полтавського навчально-реабілітаційного центру Полтавської обласної ради.

Це захід відбувся відповідно до Плану проведення навчальних заходів з надання першої психологічної допомоги психологічною службою Управління ДСНС України у Кіровоградській області на 2017 рік, у рамках проекту «Налагодження психосоціальної підтримки та забезпечення психічного здоров’я в Україні», за ініціативи представництва Міжнародного Медичного Корпусу в Україні згідно з «Керівництвом МПК (Міжвідомчого постійного комітету, створеного Генеральною Асамблеєю ООН) з психічного здоров’я та психосоціальної підтримки в умовах надзвичайної ситуації».

Україна
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі