Кіровоградський інститут комерції змінив назву в рамках декомунізації

В рамках декомунізації Кіровоградський інститут комерції змінив свою назву. 14 грудня виш перейменували на Економіко-технологічний інститут імені Роберта Ельворті. Однак, зі зміни назви перетворення в інституті тільки починаються.

Про це під час прес-конференції повідомив Ігор Василенко, в.о. ректора закладу, інформує 0522.

«14 грудня 2017 року Кіровоградський інститут комерції змінив свою назву і став Економіко-технологічним інститутом імені Роберта Ельворті. Зміна назви пов’язана в тому числі з новим етапом в розвитку нашого інституту, а саме з тим, що в нас з’явився новий інвестор - фонд «Ельворті», який готовий інвестувати в якісну освіту. Ми в свою чергу повинні впроваджувати нові технології, які будуть максимально наближені до потреб реального сектору економіки. Саме зараз ми займаємось впровадженням дуальної системи освіти», - сказав Ігор Василенко.

«Ми змінили назву таким чином, бо плануємо співпрацювати з усіма секторами економіки, ми вже працюємо з такими заводами як «Ельворіті, «Гідросила» тощо. Тож ми співпрацюємо не тільки зі сферою торгівлі, а розширюємо свою сферу. Сподіваємося, в цих сферах працюватимуть кадри, яких ми випускаємо. Наше завдання – дати можливість студентам отримати якісну освіту і реалізувати всі свої мрії, свій потенціал в цьому житті і бути успішними», - додав він.

64 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua