Кіровоградський інститут комерції змінив назву в рамках декомунізації

В рамках декомунізації Кіровоградський інститут комерції змінив свою назву. 14 грудня виш перейменували на Економіко-технологічний інститут імені Роберта Ельворті. Однак, зі зміни назви перетворення в інституті тільки починаються.

Про це під час прес-конференції повідомив Ігор Василенко, в.о. ректора закладу, інформує 0522.

«14 грудня 2017 року Кіровоградський інститут комерції змінив свою назву і став Економіко-технологічним інститутом імені Роберта Ельворті. Зміна назви пов’язана в тому числі з новим етапом в розвитку нашого інституту, а саме з тим, що в нас з’явився новий інвестор - фонд «Ельворті», який готовий інвестувати в якісну освіту. Ми в свою чергу повинні впроваджувати нові технології, які будуть максимально наближені до потреб реального сектору економіки. Саме зараз ми займаємось впровадженням дуальної системи освіти», - сказав Ігор Василенко.

«Ми змінили назву таким чином, бо плануємо співпрацювати з усіма секторами економіки, ми вже працюємо з такими заводами як «Ельворіті, «Гідросила» тощо. Тож ми співпрацюємо не тільки зі сферою торгівлі, а розширюємо свою сферу. Сподіваємося, в цих сферах працюватимуть кадри, яких ми випускаємо. Наше завдання – дати можливість студентам отримати якісну освіту і реалізувати всі свої мрії, свій потенціал в цьому житті і бути успішними», - додав він.

Кіровоград декомунізація виш
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии