Військово-професійна орієнтація молоді Кіровоградщини

В умовах постійного збройного тиску з боку сусідніх країн українській армії потрібні мотивовані, досвідчені, патріотично налаштовані кадри.

І саме в рамках військово-професійної орієнтації молоді на базі Кіровоградського обласного військового комісаріату проведено захід для учнів ЗНЗ І-ІІІ ступенів №16, НВО ЗОШ інтернат І-ІІІ ступенів ліцею «Сокіл», НВК гімназії-інтернат – школи мистецтв та студентів інженерного коледжу. Під час зазначеного заходу старшим викладачем Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного підполковником Миколою Кімнатним було представлено переваги навчання саме у цьому навчальному закладі. Зокрема, молодь ознайомлено з напрямами навчання, факультетами та спеціальностями, які тут можна отримати, а також з матеріально-технічною базою академії, побутовими умовами проживання та різними видами забезпечення під час навчання.

Поруч з цим, під час заходу спеціалістами військового комісаріату було доведено основні вимоги до кандидатів на навчання у вищих військових навчальних закладах та військових коледжах сержантського (старшинського) складу.

Отримати більш детальну інформацію щодо підготовки до вступу у вищі військові навчальні заклади можна у військовому комісаріаті за місцем проживання.

військо
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі