Солодощі, розваги та супермультфільм: у Кропивницькому відбулась благодійна акція для дітей. ФОТО

Сьогодні, у кропивницькому кінотеатрі «Портал» діти-сироти; діти, позбавлені батьківського піклування та діти учасників АТО з нагоди Дня Святого Миколая отримали солодкі подарунки, розважились з аніматорами та безкоштовно подивились мультфільм «Зоряні війни», інформує 0522.

Роздавали смаколики нардеп Костянтин Яриніч, голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко та міський голова Андрій Райкович.

«Ми хочемо, щоб це свято запам’яталося. А для цього потрібні солодощі, поп-корн, цукерки і, звичайно, діти хочуть побачити щось цікаве. Тут, в «Порталі», є така можливість, - це супермультик, який вони очікували вже давно. Приємно, що тут є діти, які обмежені в сімейному щасті, тож, хочеться частинку тепла віддати цим дітям. Я думаю, що нам все вдалося», - сказав нардеп.

Солодощі, розваги та супермультфільм: у Кропивницькому відбулась благодійна акція для дітей. ФОТО, фото-1 Солодощі, розваги та супермультфільм: у Кропивницькому відбулась благодійна акція для дітей. ФОТО, фото-2 Солодощі, розваги та супермультфільм: у Кропивницькому відбулась благодійна акція для дітей. ФОТО, фото-3 Солодощі, розваги та супермультфільм: у Кропивницькому відбулась благодійна акція для дітей. ФОТО, фото-4 Солодощі, розваги та супермультфільм: у Кропивницькому відбулась благодійна акція для дітей. ФОТО, фото-5 Солодощі, розваги та супермультфільм: у Кропивницькому відбулась благодійна акція для дітей. ФОТО, фото-6
Кропивницький Портал благодійнаакція
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии