Старшокласники Кропивниччини познайомились з «небесними» професіями

Одним із найважливіших кроків у житті є вибір професії. Адже займатися тим, що тебе цікавить, приносить радість, – одна з умов відчуття життєвої повноцінності. 

Адже всім хочеться реалізувати свій потенціал та отримувати справжнє задоволення від своєї діяльності.

Днями, для учнівської молоді Грузьківського, Созонівського та Веселівського навчально-виховних комплексів, а також Вільненського загально-освітнього закладу, за сприяння Кіровоградського обласного центру зайнятості, у рамках проекту «Стань студентом на один день», відбулася інтерактивна екскурсія до вищого навчального закладу «Кіровоградська льотна академія Національного авіаційного університету». 

Мета заходу – ознайомлення учнів з вищим навчальним закладом, умовами навчання та переліком професій, за якими проводиться підготовка спеціалістів.

Школярі відвідали тренувальний комплекс, де проходять практичні заняття з аварійно-рятувальної підготовки льотного складу, дізналися багато цікавого з історії закладу в музеї авіаційної академії. 

Фахівці центру зайнятості розповіли учням про різнобарвний світ професій, надали поради як уникнути помилок і зробити вдалий вибір професії, адже це чи не найголовніший чинник того, як складеться подальше життя нинішнього старшокласника.

небо
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии