Провадження щодо побиття селян на Кіровоградщині направили до Херсонської прокуратури

Провадження щодо побиття жителів Бережинки, що мало місце під час рейдерського захоплення агропідприємства «НИВА-2010», направили до Херсонської прокуратури.

Про це сьогодні під час сесії облради повідомив Дем'ян Таршин, заступник начальника ГУ Національної поліції в області, інформує 0522.

«Кримінальні провадження, які знаходились у нас зі встановленими особами, направлено на розгляд до суду. Кримінальне провадження, що було без встановлених осіб, направлено на розслідування до ГУ НП в Донецькій області. Кого там затримували, кого не затримували, - наше управління такою інформацією не володіє», - повідомив Дем’ян Таршин.

На питання щодо розслідування побиття поліцією жителів села Бережинка, використання сльозогінного газу, правоохоронець відповів наступне: «Нацполіцією вказані події не розглядалися і не розслідувалися, вся інформація вже доводилась до депутатського корпусу. По даному питанню звітував прокурор області. Провадження по даному факту направлене до Херсонської обласної прокуратури, можливо, воно там розслідується, можливо, не розслідується, цією інформацією я не володію».

Кіровоградщина рейдерство розслідування
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии