У реконструйованому сквері "Покровський" побували вандали. ФОТО

У сквері "Покровский", який урочисто відкрили після реконструкції 15 вересня 2017 року, побували вандали.

Про це редакції 0522 повідомили мешканці мікрорайону "Катранівка".

Невідомі зламали ручки на одному з вуличних тренажерів та ручку на гойдалці для дітей з особливими потребами, пошкодили лавку. Крім того, на фото видно й інші наслідки не надто бережливого ставлення відвідувачів до майна.

Довідково: Проект "Благоустрій скверу Покровський" став переможцем серед великих проектів у рамках Громадського бюджету міста-2017. Сквер повністю змінився. Тут з'явилося зовнішнє освітлення, тротуарна плитка, урни, лавки, шаховий майданчик, оновлені дитячий та спортивний майданчики, збільшено сцену тощо. На території висаджено тую, самшит, кущі та багаторічні квіти.

У реконструйованому сквері "Покровський" побували вандали. ФОТО, фото-1 У реконструйованому сквері "Покровський" побували вандали. ФОТО, фото-2 У реконструйованому сквері "Покровський" побували вандали. ФОТО, фото-3 У реконструйованому сквері "Покровський" побували вандали. ФОТО, фото-4 У реконструйованому сквері "Покровський" побували вандали. ФОТО, фото-5 У реконструйованому сквері "Покровський" побували вандали. ФОТО, фото-6 У реконструйованому сквері "Покровський" побували вандали. ФОТО, фото-7 У реконструйованому сквері "Покровський" побували вандали. ФОТО, фото-8 У реконструйованому сквері "Покровський" побували вандали. ФОТО, фото-9 У реконструйованому сквері "Покровський" побували вандали. ФОТО, фото-10 У реконструйованому сквері "Покровський" побували вандали. ФОТО, фото-11 У реконструйованому сквері "Покровський" побували вандали. ФОТО, фото-12 У реконструйованому сквері "Покровський" побували вандали. ФОТО, фото-13
Кропивницький Покровський вандали
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии