Кропивничанка стверджує, що працівники обленерго намагалися безпідставно відключити світло в її будинку

Мешканка мікрорайону Велика Балка Олена стверджує, що працівники обленерго мали намір відключити її дім від електропостачання без жодних на те причин, інформує 0522.

«Зараз зимовий період. Однак вчора, працівники «Кіровоградобленерго» приїхали без попередження відрізати світло, оскільки, як виявилось, контролер не міг потрапити до нас і перевірити покази лічильника. Треба сказати, що в нас немає жодної заборгованості. Сестра поставила дитину на підвіконня, подивитися, як працює підйомний кран, і, дякувати Богу, людський фактор спрацював - комунальники покликали сестру, щоб повідомили їй, що це нам відрізають світло. Хлопці побачили маленьку дитину і, розуміючи, що в нас не буде ні світла, ні тепла, ні теплої води, порадили їхати в обленерго і виясняти ситуацію. Крім того, їх перенаправили на інший об’єкт і вони не встигли повернутися», - повідомила Олена.

«Зараз свята – хто нам це все підключав би?! Можливо, це такий підхід в обленерго, що їм потім треба екстренно заплатити якісь кошти, щоб було швидке підключення… Треба додати, що в мене не було жодного повідомлення, що не міг до нас потрапити контролер, якщо по газу було таке, то я дзвонила і повідомляла покази. До того ж, перевірявся лічильник і вже навіть його поставили, тобто люди знайшли таку можливість. А в обленерго немає можливості просто прийти подивитися на лічильник. Я звернулася в обленерго, щоб не відрізали світло, сьогодні вони приїхали і подивилися покази. Сказали мені приїхати за контролером, привезла його, все показати і відвести назад. Я хочу, щоб про цю ситуацію написали, оскільки не впевнена в тому, що це останній раз. Що мені робити в такому випадку – їздити по всьому місту підписувати папери із дитиною чи святкувати разом з обленерго новий рік?», - додала жінка.

У кол-центр «Кіровоградобленерго» кореспонденту редакції повідомили, що компанія лишає за собою право щодо припинення енергопостачання споживачу у випадку, якщо контролер понад півроку не мав доступу до лічильника.

Кропивницький обленерго світло
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі