Працевлаштування мешканців громади: у Кропивницькому відбулась нарада з керівниками ОТГ

Учора, 27 грудня, у приміщенні Кіровоградського відокремленого підрозділу установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» відбулася нарада з представниками міських, селищних та сільських об’єднаних територіальних громад. У заході узяли участь керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в області, а також обласного центру зайнятості.

Під час наради мова йшла про організацію соціального обслуговування та надання мешканцям обʹєднаних територіальних громадсоціальних послуг, у т.ч. вразливих категорій населення. Крім того було обговорено й питання соціального захисту дітей, які залишилися без батьківського піклування та опинилися в складних життєвих обставинах.

Серед тем, що розглядалися під час наради, значна частина уваги була присвячена питанню про зайнятість мешканців обʹєднаних територіальних громад, у т.ч. тимчасову. Богдан Стоян, заступник директора обласного центру зайнятості, зазначив: «Вумовах нестачі вільних робочих місць для постійної зайнятості, важливу роль відіграють громадські та інші роботи тимчасового характеру. Участь у них мотивує людину до праці, змінює її уявлення про підходящу роботу і є джерелом додаткового прибутку та засобом переходу до постійногопрацевлаштування. Громадські роботи приносять суспільну користь і сприяють соціально-економічному розвитку територій».

У результаті конструктивного діалогу, учасники наради визначили шляхи спільної взаємодії усіх структур у напрямку вирішення нагальних питань, що виникають у керівників ОТГ у процесі розвитку громади. Адже територіальна організація влади має вирішувати певні проблеми та завдання життєдіяльності суспільства, зокрема соціально-економічного та політичного розвитку, надання якісних адміністративних послуг населенню та ін.

У ході обговорення питань порядку денного, представники органів місцевогосамоврядування отрималиґрунтовні відповіді від фахівців на усі питання, які їх турбували.

13 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua