Працевлаштування мешканців громади: у Кропивницькому відбулась нарада з керівниками ОТГ

Учора, 27 грудня, у приміщенні Кіровоградського відокремленого підрозділу установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» відбулася нарада з представниками міських, селищних та сільських об’єднаних територіальних громад. У заході узяли участь керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в області, а також обласного центру зайнятості.

Під час наради мова йшла про організацію соціального обслуговування та надання мешканцям обʹєднаних територіальних громадсоціальних послуг, у т.ч. вразливих категорій населення. Крім того було обговорено й питання соціального захисту дітей, які залишилися без батьківського піклування та опинилися в складних життєвих обставинах.

Серед тем, що розглядалися під час наради, значна частина уваги була присвячена питанню про зайнятість мешканців обʹєднаних територіальних громад, у т.ч. тимчасову. Богдан Стоян, заступник директора обласного центру зайнятості, зазначив: «Вумовах нестачі вільних робочих місць для постійної зайнятості, важливу роль відіграють громадські та інші роботи тимчасового характеру. Участь у них мотивує людину до праці, змінює її уявлення про підходящу роботу і є джерелом додаткового прибутку та засобом переходу до постійногопрацевлаштування. Громадські роботи приносять суспільну користь і сприяють соціально-економічному розвитку територій».

У результаті конструктивного діалогу, учасники наради визначили шляхи спільної взаємодії усіх структур у напрямку вирішення нагальних питань, що виникають у керівників ОТГ у процесі розвитку громади. Адже територіальна організація влади має вирішувати певні проблеми та завдання життєдіяльності суспільства, зокрема соціально-економічного та політичного розвитку, надання якісних адміністративних послуг населенню та ін.

У ході обговорення питань порядку денного, представники органів місцевогосамоврядування отрималиґрунтовні відповіді від фахівців на усі питання, які їх турбували.

центрзайнятості
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии