День відкритих дверей: у Світловодську безробітні вчились будувати стратегії пошуку роботи

Днями у Світловодському міськрайонному центрі зайнятості відбувся День відкритих дверей, у рамках якого було проведено різноманітні заходи.

Так, для безробітних громадян відбувся міні-ярмарок, на якому керівники ФОП Дігтярук Н. А. та ФОП Бутенко А. Д. пропонували вакансії за професіями «швачка» та «касир торгівельного залу». За результатами заходу, 5 осіб були запрошені безпосередньо на підприємство для ознайомлення з умовами праці.

Структурною частиною семінару «Техніка пошуку роботи. Підготовка резюме» стало практичне заняття, під час якого безробітні вчилися написанню резюме та його ефективному використанню при пошуці роботи. Також присутнім було запропоновано записати відеорезюме, з метою подальшого проведення он-лайн співбесіди з роботодавцем.

Для безробітних жінок відбувся семінар «Жінка на ринку праці», де учасницям надавалась допомога у визначенні професійних планів та побудові стратегії пошуку роботи. Крім того, учасниці активно обмінювалися думками щодо можливості набуття впевненості у власних силах, професійних якостях та можливостях підвищення рівня самооцінки, а також ділилися ідеями щодо вирішення проблем, пов’язаних з пошуком роботи та ін.

Для різних категорія безробітних громадян відбулася презентація послуг, які надає служба зайнятості. Зокрема, увагу присутніх була зосереджена на основних аспектах проходження професійного навчання: фахівці міськрайонного центру зайнятості розповіли про види та форми такого навчання, професії та заклади, де можна здобути бажаний фах, центри професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, які здійснюють професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації безробітних, а також осіб, що працюють. У результаті проведеного заходу домовлено про працевлаштування 3 безробітних громадян.

У рамках заходів діяв консультпункт, у якому усі бажаючі могли отримали різноманітні консультації, з питань законодавства про зайнятість населення та соціальних послуг, що надає служба зайнятості тощо.

14 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua