В приміщенні облдержадміністрації запанувала святкова атмосфера. ФОТО

В приміщенні Кіровоградської облдержадміністрації запанувала святкова атмосфера – в фойє на другому поверсі облаштували виставку дитячих робіт, що присвячені Новому року та Різдву, інформує 0522.

Експозиція має назву «Новорічна фантазія». Вона включає малюнки та вироби хенд-мейд вихованців позашкільного навчального закладу «Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості».

В приміщенні облдержадміністрації запанувала святкова атмосфера. ФОТО, фото-1 В приміщенні облдержадміністрації запанувала святкова атмосфера. ФОТО, фото-2 В приміщенні облдержадміністрації запанувала святкова атмосфера. ФОТО, фото-3 В приміщенні облдержадміністрації запанувала святкова атмосфера. ФОТО, фото-4 В приміщенні облдержадміністрації запанувала святкова атмосфера. ФОТО, фото-5 В приміщенні облдержадміністрації запанувала святкова атмосфера. ФОТО, фото-6 В приміщенні облдержадміністрації запанувала святкова атмосфера. ФОТО, фото-7 В приміщенні облдержадміністрації запанувала святкова атмосфера. ФОТО, фото-8 В приміщенні облдержадміністрації запанувала святкова атмосфера. ФОТО, фото-9 В приміщенні облдержадміністрації запанувала святкова атмосфера. ФОТО, фото-10 В приміщенні облдержадміністрації запанувала святкова атмосфера. ФОТО, фото-11 В приміщенні облдержадміністрації запанувала святкова атмосфера. ФОТО, фото-12 В приміщенні облдержадміністрації запанувала святкова атмосфера. ФОТО, фото-13 В приміщенні облдержадміністрації запанувала святкова атмосфера. ФОТО, фото-14 В приміщенні облдержадміністрації запанувала святкова атмосфера. ФОТО, фото-15 В приміщенні облдержадміністрації запанувала святкова атмосфера. ФОТО, фото-16 В приміщенні облдержадміністрації запанувала святкова атмосфера. ФОТО, фото-17 В приміщенні облдержадміністрації запанувала святкова атмосфера. ФОТО, фото-18
Кіровоградщина ОДА святонаближається
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі