
13:45, 3 січня 2018 р.
У ході рейдів поліцейські вилучили хвойної продукції на понад 50 тисяч гривень
На території області тривають заходи щодо попередження та виявлення фактів незаконних вирубок, перевезення і реалізації хвойних культур. До них задіяно більше 280 працівників поліції, а також представники екологічної інспекції і лісового та мисливського господарства і близько 20 членів громадських формувань.
У результаті вжитих заходів спільними мобільними групами уже перевірено понад 210 одиниць транспорту, відпрацьовано більше 120 ринків.
Під час рейдів поліцейські вилучили 260 одиниць хвойної продукції на загальну суму у 53 тисячі гривень. Більшість новорічних дерев громадяни реалізовували у невстановлених місцях. Стосовно осіб поліцейські склали адміністративні протоколи за ст. 160 КУпАП.
Також виявлено порушення адміністративного законодавства за ст. 65 (незаконна порубка, пошкодження та знищення лісових культур і молодняка) і ст. 159 (порушення правил торгівлі на ринках) та два порушення порядку провадження господарської діяльності (ст. 164 КУпАП).
Робота у даному напрямку продовжується.
Поліцейські нагадують громадянам, що за незаконну порубку, пошкодження та знищення хвойних насаджень, а також порушення правил збереження, перевезення та реалізації такої продукції законодавством передбачена адміністративна відповідальність (ст. 65, 152, 159, 160, 164 КУпАП), а саме – накладення штрафів від 5 до 100 (у залежності від розміру заподіяної шкоди) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
18:42, 15 лютого
9
11:25, 7 лютого
4
live comments feed...