
15:28, 9 січня 2018 р.
Працівники поліції встановили особу зловмисника, який скоїв угон, та повернули власнику транспортний засіб

«Любителем» чужого транспорту виявився 19-річний хлопець. Крадений мотоцикл він зберігав на території домоволодіння знайомого, де тимчасово мешкав. За вчинене особі загрожує покарання – до 8 років позбавлення волі.
«Пригода сталася в одному з сілЗнам’янського району. Хлопець приїхав із іншого району області до своїх знайомих та прогулювався вулицями населеного пункту. У незамкненому гаражі одного з приватних будинків побачив транспортний засіб, яким вирішив заволодіти. Для цього у темну пору доби переліз через паркан та проник до подвір’я. Потім викотив із гаражного приміщення мотоцикл і відігнав його до іншого селища, де проживав у товариша деякий час.
Як з’ясувалося, викрадений мотоцикл юнак частково розібрав і зберігав у домоволодінні знайомого. Транспорт правоохоронці вилучили та повернули власнику» - розповів т.в.о. начальника Знам’янського відділу поліції Віталій Кравцов.
За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 289 Кримінального кодексу України (незаконне заволодіння транспортним засобом, вчинене з проникненням у інше приміщення) та особі повідомлено про підозру у скоєні злочину.
За ці дії зловмиснику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 8 років.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Психологічне та медикаментозне кодування від алкоголю Кропивницький швидко, анонімно
Новини компаній
17:00
30 червня
16:07
30 червня
14:24
29 червня
ТОП новини
Оголошення
15:37, 1 липня
22:22, 1 липня
22:22, 1 липня
17:57, 30 червня
8
17:58, 30 червня
8
live comments feed...