Конкурси на право діяльності на автобусних маршрутах у Кропивницькому стартують 18 січня

Перший конкурс на здійснення перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування у Кропивницькому відбудеться 18 січня 2018 року

Про це повідомив начальник управління розвитку транспорту та зв’язку міської ради Олександр Вергун. За його словами, конкурс для перевізників має відбутися не пізніше, ніж за три місяці до завершення дії договорів на перевезення пасажирів. Та оскільки договори з підприємствами-перевізниками були укладені у різний час, то і конкурсів буде два. Проведення другого заплановано на кінець березня — початок квітня.

Олександр Вергун також зазначив, що суттєвими умовами для перемоги у конкурсі на перевезення пасажирів залишаються наявність системи GPS в автобусах, належне утримання підприємством кінцевих зупинок, тактовна поведінка водіїв та відповідний санітарний стан транспортних засобів.

- Всі питання, які мали місце при укладанні угод з перевізниками у 2013 році, будуть враховані і при проведенні конкурсу у 2018 році, - зазначив Олександр Вергун. - Відповідно до законодавства організатори конкурсу можуть вносити додаткові умови. Та основною умовою для перевізників-претендентів залишається наявність системи GPS в автобусах. Якщо підприємство подасть на конкурс автотранспорт без системи навігації, його буде або не допущено до участі у конкурсі, або угоду буде укладено лише на 1 рік.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua