З двома перевізниками у Кропивницькому планують розірвати угоди на перевезення пасажирів через відсутність у маршрутках GPS – трекерів

П’ять підприємств-перевізників у Кропивницькому  обладнали свої автобуси GPS-навігаторами. Про це повідомив начальник управління розвитку транспорту та зв’язку міської ради Кропивницького Олександр Вергун.

За його словами, систему GPS у кропивницьких маршрутках, відповідно до додаткової угоди про граничну вартість перевезення на рівні 4,5 гривень, повинні були встановити усі дев’ять підприємств – перевізників. На сьогодні п’ять підприємств (ПП “УкрАвтоІнвест”, КТ “Автолегіон – Варванської Ю. В.”, ПП “Паритет  Сервіс”, ПП “Автобаз Кіровоград” та КП “Електротранс”) облаштували свої машини GPS-навігаторами. ПП “Олікс” та ФОП Кобченко надали управлінню розвитку транспорту та зв’язку гарантійні листи, які підтверджують виконання підприємствами зобов'язань щодо запровадження системи GPS і наразі вони перебувають у процесі встановлення обладнання. У свою чергу,  Олександр Вергун підкреслив, що перевізники ФОП Баркар, який обслуговує 130-й маршрут, та ТОВ “Кіровоград - Євро - Транс”,  що працює на маршруті № 274 в режимі маршрутного таксі, взагалі не надали жодної інформації.

- Станом на 3 січня спеціалістами управляння підготовлено пакет документів про розірвання в односторонньому порядку додаткової угоди, за якою при встановленні граничної вартості перевезення пасажирів 4,5 гривень, перевізник зобов’язується обладнати свої автобуси системою GPS, - відзначив Олександр Вергун. - По двом підприємствам додаткові угоди про розірвання уже розроблені. Після уточнення певних юридичних моментів документи будуть направлені на підприємства.

Начальник управління розвитку транспорту та зв’язку звернув увагу на той факт, що  до повного технічного відлагодження системи передачі данних GPS – трекерів, загального доступу до інформації про режим руху транспортних засобів не буде.

- Це обумовлено тим, що система наразі тільки налаштовується, тому працює не коректно, є певні технічні недоліки, - пояснив Олександр Вергун. - У роботі GPS - трекера дуже важливим є швидкість оновлення даних, наразі вона складає близько 10 секунд, тому фахівці працюватимуть ще над скороченням часу на оновлення даних. Планується, що повноцінно система GPS запрацює до кінця лютого 2018 року.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua