Шанс на працевлаштування: у Світловодську відбувся міні-ярмарок вакансій на замовлення одного з найбільших підприємств регіону

Державна служба зайнятості виконує на ринку праці посередницькі функції: допомагає безробітним громадянам знайти підходяще робоче місце, а роботодавцям – кваліфікованих працівників. Однією з найбільш ефективних форм оперативного підбору персоналу є ярмарки та міні-ярмарки вакансій.

Мета таких заходів – задоволення не лише кадрових потреб роботодавців, а й посилення соціального партнерства у сфері зайнятості та формування активної поведінки громадян на ринку праці та підвищення рівня поінформованості населення про напрямки діяльності державної служби зайнятості і соціальні послуги, які вона надає клієнтам.

Саме з цією метою, днями у Світловодському міськрайонному центрі зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій СП з іноземними інвестиціями у формі ТОВ «Плайтех», на якому були представлені вакансії «підсобний робітник».

Роботодавець презентував деревообробне підприємство і повідомив, що ТОВ «Плайтех» є єдиною організацією у Кіровоградській області (і однією із 12-тьох в Україні) з виготовлення меблевої продукції. З 2003 року ТОВ «Плайтех», додавши до своїх активів зовнішні капіталовкладення і передові інноваційні технології, стає спільним українсько-американським підприємством. Також присутні були детально ознайомлені про вимоги до претендентів на заміщення вакантних посад.

Спілкування відбувалась у вигляді активного діалогу. Тих шукачів роботи, які зацікавились запропонованими вакансіями, було запрошено пройти індивідуальну співбесіду безпосередньо на робочому місці.

59 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua