Збільшення Громадського бюджету до 7 мільйонів гривень дозволить додатково реалізувати у Кропивницькому 8 народних проектів

Перше в 2018 році засідання Координаційної ради з питань громадського бюджету під головуванням секретаря міської ради Андрія Табалова відбулося 23 січня у міській раді Кропивницького.

- Розмір Громадського бюджету у бюджеті міста на 2018 рік збільшено із 5,0 до 7,0 мільйонів гривень, - відзначив під час засідання Андрій Табалов. - А це свідчить про усвідомлення депутатським корпусом важливості врахування громадської думки у прийнятті рішень міською радою. А також значить, що кількість проектів, які будуть реалізовані у цьому році за рахунок ГБ буде значно більшою, ніж очікувалось.

Під час засідання члени Координаційної ради визначили перелік проектів, рекомендованих до реалізації та фінансування в рамках конкурсу «Громадський бюджет – 2018» з урахуванням збільшення розміру ГБ до 7,0 млн грн. В результаті обговорення та одностайної підтримки координаційною радою додатково рекомендовано до реалізації та фінансування у 2018 році 1 великий, 1 соціальний та 6 малих проектів!

Також члени Координаційної ради вирішили долю реалізації проекту ГБ «Реконструкція Набережної річки Інгул», включивши його, як складову, до проекту міського проекту «Реконструкція Набережної р. Інгул від вул. Михайлівської до вул. Київської», який буде виконувати управління капітального будівництва міської ради Кропивницького.

Крім того, Координаційна рада прийняла рішення про необхідність реалізації проекту-переможця конкурсу-2017 року "Сквер "Молодіжний громадський простір між вулицями Генерала Жадова і Космонавта Попова", який ГУЖКГ з об’єктивних причин не встигло реалізувати минулоріч. Проект стартує навесні, а на його втілення будуть направлені кошти із ГБ 2018 року у сумі 100,0 тис. грн.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua