Кіровоградський район: рятувальники провели роз’яснювальну роботу серед мешканців села Назарівка

Пожежі у житловому секторі складають більшу половину серед надзвичайних подій, які виникають на території області, та нерідко мають фатальні наслідки.

Тож 24 січня з метою запобігання пожежам у житловому секторі працівники Управління ДСНС в області та Кіровоградського міськрайонного відділу Управління спільно з представниками місцевої сільської ради провели роз’яснювальну роботу серед населення села Назарівка Кіровоградського району. Профілактична робота була проведена серед багатодітних родин та людей похилого віку, які в силу життєвих обставин є найбільш вразливою категорією населення.

Разом з тим працівники Служби порятунку спілкувались також із назарівчанами на вулицях села. Мова йшла про одне – суворе дотримання правил пожежної безпеки, зокрема обережне поводження з побутовими електричними та газовими приладами, пічним опаленням, небезпеку паління у ліжку. Особливий акцент було зроблено на безпеці дітей: рятувальники зазначили, що найчастіше пожежі з вини або за участю дітей стаються, коли батьки залишають їх без нагляду навіть на короткий термін. Крім того, рятувальники попередили про небезпеку, яка загрожує при виході на тонку кригу. Також серед співрозмовників були поширені листівки із застереженнями та правилами безпеки у зимовий період.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

политические новости
17:00, Вчера
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua