• Головна
  • Кропивницький: психологи Управління ДСНС в області провели психологічний тренінг з колективом навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД
09:02, 26 січня 2018 р.

Кропивницький: психологи Управління ДСНС в області провели психологічний тренінг з колективом навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД

25 січня з керівництвом та педагогічним складом навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області психологи Управління провели психологічний тренінг, спрямований на згуртування співробітників та поліпшення соціально-психологічного клімату в колективі.

Під час заняття було відпрацьовано декілька вправ, завдяки яким учасники змогли краще пізнати себе та колег по роботі, покращити службові стосунки, а також позбутися деякої напруженості у комунікаціях. Всі учасники побували у ролях начальника, підлеглого, а також зрозуміли, яке місце займають у колективі, проаналізували своє ставлення до роботи та оточуючих тощо.

За результатами отриманої під час тренінгу психологічної інформації, з метою закріплення досягнутого результату та його поліпшення, психологами Управління буде проводитись подальша робота з працівниками НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області в цьому напрямку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#психолог
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...