У Новоархангельську близько 20 безробітних отримали тимчасову роботу

Днями у Новоархангельському районному центрі зайнятості для незайнятих трудовою діяльністю громадян відбувся семінар з орієнтації на громадські та інші роботи тимчасового характеру, а також міні-ярмарок вакансій.

Учасники семінару з орієнтації на громадські та інші роботи тимчасового характеру отримали інформацію про порядок організації зазначених робіт, їх види, джерела фінансування та умови оплати праці. Організатори заходу повідомили, що цей вид робіт є найбільш доступним шляхом тимчасового вирішення проблеми безробіття. Водночас громадські та інші роботи тимчасового характеру дають шукачам роботи можливість встановити нові контакти, завдяки яким працівник зможе знайти постійну роботу.

Як відомо, однією з найефективніших форм співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні місця, здатних якісно та своєчасно виконувати завдання, є ярмарки вакансій та послуг служби зайнятості. Так, під час міні-ярмарку вакансій, який було проведено на замовлення ПСП «Еліт», шукачі роботи мали змогу отримати інформацію про обсяги запланованих робіт, до яких відносяться роботи з упорядкування складських приміщень на підприємстві.

У результаті міні-ярмарку вакансій, 17 осіб виявили бажання взяти участь у роботах тимчасового характеру.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua