Рятувальники Кропивницького поспілкувалися з громадянами про безпеку в оселях у зимовий період

Дотримання правил безпеки життєдіяльності є важливим для людини і актуальним повсякчас, тому що нас оточують предмети, які нам так необхідні в побуті, але невміле і необережне користування якими може стати причиною трагедії. Сірники, запальнички, газові плити та колонки, груби, печі, каміни, електричні побутові прилади – це все ті речі, які можуть бути джерелом небезпеки, якщо людина не дотримується правил їх експлуатації.

Як показує практика, ефективним способом попередження виникнення пожеж, травмування та загибелі людей на них є організація інформаційно-роз’яснювальної роботи у житловому секторі. Бесіда, наочна агітація і просто небайдужість є головними факторами убезпечення людини від біди. Особливу увагу працівники Служби «101» звертають на будинки, де проживають люди похилого віку. Варто відзначити, що до таких профілактичних відпрацювань активно долучаються працівники соціальної служби, які всіляко сприяють рятувальникам у проведенні навчання непрацюючого населення правилам безпечної життєдіяльності.

26 січня фахівцями обласного Управління ДСНС спільно зі співробітниками Територіального центру соціального обслуговування Подільського району в м. Кропивницький було здійснено рейдову перевірку дотримання правил безпеки в приватному житловому секторі мікрорайону Кущівка. Господарі поставилися до візиту рятувальників і соцпрацівників дуже відповідально – готові були відповісти на будь-яке питання, що стосується безпечної експлуатації газового обладнання, а також уважно ознайомилися з наочною агітацією – листівками, які їм роздали під час рейду.

Хоча поважний вік співрозмовників говорить сам за себе, вони добре знаються на правилах безпеки і головне – суворо дотримуються їх. Затишок в оселях, утримання електро- та газового обладнання у справності свідчить про те, що вік – не перешкода для того, щоб бути дисциплінованим і організованим у питаннях власної безпеки.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

политические новости
17:00, Вчера
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua