
14:54, 29 січня 2018 р.
Сергій Кондрашенко прокоментував зміни у штатному розкладі батальйону «Святослав»
Керівник ГУ НП в області Сергій Кондрашенко на своїй сторінці у соцмережі прокоментував питання, що стосується змін у штатному розкладі батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Святослав», інформує 0522.
« Офіційно повідомляю, жоден із працівників – незалежно від посад, звань, вислуги – під скорочення не потрапляє. Люди, які служать у «Святославі», за бажання, продовжать працювати в тому ж режимі, як і раніше. Щодо зміни штатного розкладу, маємо на це об’єктивні причини – у підрозділі довгий час вакантними лишалися кілька десятків посад. Так, приміром, минулого року було оголошено відкритий конкурс для їх комплектування. В ньому виявили бажання брати участь 57 кандидатів, подали документи 28, пройшли відбір 2 особи» , - йдеться в дописі.
Згідно з інформацією, нині у батальйоні «Святослав» служать 87 бійців, за новим штатним розкладом (вже після оптимізації) у підрозділі лишаються 90 посад, тож працівникам хвилюватися нема чого.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Вакансії водіїв у війську: які вимоги та який підрозділ обрати
Новини компаній
17:00
Вчора
Швидке пересування Кропивницьким на таксі Opti 579 – гарантія комфорту і безпеки на дорозі
Новини компаній
14:26
5 січня
Відкрити компанію на Кіпрі: умови, податки, строки
Новини компаній
11:00
5 січня
ТОП новини
Оголошення
11:33, 5 січня
8
12:20, 7 січня
1
14:31, Вчора