• Головна
  • Олександрівський район: рятувальники закликають громадян суворо дотримуватись правил пожежної безпеки у побуті
15:46, 1 лютого 2018 р.

Олександрівський район: рятувальники закликають громадян суворо дотримуватись правил пожежної безпеки у побуті

В опалювальний сезон на перший план виходить питання безпеки, оскільки обігрів житла передбачає використання електроприладів, газового обладнання та печей і груб. Щоб не сталося лиха, усе це обладнання повинно бути справним та використовуватись за призначення з суворим дотриманням правил експлуатації. Тож у власників приватного житла клопотів вистачає. Вдвічі більше клопотів у громадян незахищеної категорії: одиноких пенсіонерів, інвалідів, які через свій вік або хвороби зовсім безпорадні та потребують особливої уваги і піклування. Відповідну допомогу надають фахівці пожежно-рятувальної служби, зокрема перевіряють, чи дотримано в оселі вимоги правил пожежної безпеки, проводять роз’яснювальну роботу, нагадують телефони екстрених служб.

31 січня працівники Олександрівського районного відділу Управління ДСНС в області провели інформаційно-роз’яснювальну роботу в приватному житловому секторі районного центру. Рятувальники переконували громадян своєчасно перевіряти, у якому стані перебувають груби, газове обладнання і електропобутові прилади, електромережа в будинку, пояснювали, як зробити так, щоб пічка не стала осередком виникнення пожежі, як поводитись у разі виникнення пожежі, нагадували про необхідність перевірки димоходів та витяжок, а також про ознаки отруєння чадним газом і допомогу постраждалим, а також розповсюдили застережні листівки.

Сьогодні все менше залишається будинків з пічним опаленням, натомість в оселі приходить блакитне паливо. Проте незалежно від способу обігріву громадянам, аби уникнути пожеж, необхідно дуже ретельно слідкувати за безпекою.

#рятувальники
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...