
15:45, 2 лютого 2018 р.
Патрульні знайшли авто, яке було у розшуку
Нещодавно близько 11- ї години, патрульні отримали інформацію про незаконне заволодіння транспортного засобу ГАЗ-270514.
31-річна заявниця розповіла інспекторам, що її матір, тиждень тому, передала своєму знайомому вантажну газель у тимчасове користування, втім, останній, повертати автівку відмовився.
Патрульні екіпажі відразу почали обстежувати прилеглі території. За годину розшукуваний транспортний засіб виявили на вулиці Симона Петлюри. Ним керував 28-річний кропивничанин.
Як з’ясувалося, автівку йому продав той самий чоловік, який і взяв її у тимчасове користування. 28-річний керманич зізнався, що продаж автівки здійснено без оформлення належних документів, а тому інспекторам водій зміг пред’явити лише ключі від авто та реєстраційний документ на транспортний засіб.
На місце події викликали слідчо-оперативну групу. Наразі справою займаються слідчі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Де відпочити в Одесі: топ місць для туристів цього літа?
Партнерський спецпроєкт
15:00
Ендуро мотоцикли — найкращий вибір для бездоріжжя
Новини компаній
17:00
Вчора
Зчіпки для мотоблоків: як обрати правильну модель
Новини компаній
15:00
Вчора
Зчіпки для мотоблоків: як обрати правильну модель
Новини компаній
13:00
Вчора
Повітродувки бензинові та акумуляторні — яку обрати для саду
Новини компаній
09:30
20 серпня
18:21
19 серпня
Оголошення
08:07, 15 серпня
08:32, Сьогодні
08:32, Сьогодні
08:32, Сьогодні