• Головна
  • В ОДА розповіли, як виховуватимуть патріотизм у дітей та молоді
16:50, 7 лютого 2018 р.

В ОДА розповіли, як виховуватимуть патріотизм у дітей та молоді

Проект обласної програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді передбачає створення комплексної системи національно-патріотичного виховання. Заплановано перелік заходів для реалізації кожного напрямку.

Про це під час засідання ради з питань молодіжної політики при ОДА повідомила начальниця відділу молодіжної політики та виховної роботи управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації Ірина Глобенко, інформує 0522.

«Ми запланували перелік необхідних заходів. Це і військово-патріотичні збори, реконструкції військово-історичних подій, військово-спортивно-туристичні збори, профорієнтаційні заходи, спортивні змагання із національних видів спорту, які спрямовані на вшанування героїв українського народу за незалежність і територіальну цілісність України для учнівської і студентської молоді, окремо виділено обласний проект «Захисник Кіровоградщини», - повідомила Ірина Глобенко.

Крім того, за її словами, обласна програма національно-патріотичного виховання дітей та молоді передбачає семінари, тренінги, конференції, круглі столи, які проводитимуть безпосередньо для вчителів. Створення гуртків, об’єднань, відвідування історичних місць, музеїв, організацію тематичних вечорів із учасниками бойових дій, тощо.

#Кіровоградщина #програма #патріотизм
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...