• Головна
  • У Кропивницькому безробітних запрошували опанувати перукарське мистецтво
10:32, 14 лютого 2018 р.

У Кропивницькому безробітних запрошували опанувати перукарське мистецтво

Ефективною формою співпраці з соціальними партнерами щодо пошуку претендентів на вакантні робочі місця є проведення презентацій роботодавця. Це один з найдієвіших способів надання громадянам допомоги у підборі підходящої роботи, а роботодавцю – необхідних працівників.

Цього разу Кіровоградським міськрайонним центром зайнятості було організовано зустріч безробітних з пофесіоналами перукарської справи. Серед них: територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Кіровоградського району та фізична особа-підприємець Таміла Домарацька.

Під  час заходу шукачі роботи ознайомилися з наявними вакансіями та специфікою перукарської справи, заробітною платою, умовами праці, соціальними гарантіями, що надаються працівникам та іншою корисною інформацією, пов’язаною з працевлаштуванням.

Фахівці міськрайонного центру зайнятості проінформували присутніх про те, що служба зайнятості здійснює професійну підготовку та перепідготовку безробітних громадян під конкретні замовлення роботодавців. Зазначалося, що на сьогодні є можливість навчатися за професією «перукар».

За підсумками зустрічі троє безробітних виявили бажання у здобутті нової професії та можливості подальшого працевлаштування на зазначені підприємства і сформували заяви на навчання за професією «перукар».

#перукар
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...