• Головна
  • Президент Європейського комітету повідомив про намір розвивати Новомиргородський район. ФОТО
13:53, 22 лютого 2018 р.

Президент Європейського комітету повідомив про намір розвивати Новомиргородський район. ФОТО

Сьогодні, у Кропивницькому відбулася зустріч голови облдержадміністрації Сергія Кузьменка із Президентом Європейського економічного та соціального комітету Анрі Малоссом, інформує 0522.

За словами Президента Європейського комітету, є плани реалізувати на території Новомиргорода та Новомиргородського району низку соціально-економічних проектів.

А саме: гармоніювати стосунки представників місцевої влади і підприємств для того, щоб створювались робочі місця. Планується брати приклад з європейських міст, коли дрібні українські підприємства працюють разом із крупними. В процесі кооперації підприємств в напрямку енергоефективності, якості води будуть залучені партнери з ЄС, які зможуть інвестувати у проект. Також передбачається створення нових підприємств.

«Для нас вважливо, що ми маємо можливість ближче познайомитись із французьким досвідом. Мабуть, хтось із Новомиргорода або району матиме можливість поїхати в ваші регіони, щоб подивитись, як це конкретно працює і як нам зробити більш ефективне об’єднання економічних можливостей і формувати їх у соціальні проекти, які мають на меті покращення життя людей», - сказав Сергій Кузьменко.

«Дійсно, ми хочемо мати чисту воду, тепло в наших соцзакладах, більш високий контроль якості продуктів харчування, безпеку на виробництві. Ми будемо всіляко сприяти тому, щоб цей проект був успішним», - додав він.

#ОДА #ЄС #співпраця
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...