• Головна
  • Кропивницький: фахівці Управління ДСНС в області провели семінар з учителями щодо безпеки життєдіяльності
09:12, 23 лютого 2018 р.

Кропивницький: фахівці Управління ДСНС в області провели семінар з учителями щодо безпеки життєдіяльності

21 лютого в Кіровоградському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. Василя Сухомлинського фахівці Управління ДСНС в області провели навчальний семінар з учителями загальноосвітніх навчальних закладів, які викладають основи здоров’я, безпеку життєдіяльності, та педагогами-тренерами, які впроваджують превентивні проекти в закладах освіти.

Працівники Управління ДСНС в області наголосили на тому, що спільне завдання як рятувальників, так і освітян – зорієнтувати підростаюче покоління на відповідальне ставлення до власної безпеки, а також виховати повагу до життя, здоров’я та майна інших людей. Впродовж року Служба порятунку Кіровоградської області спільно з управлінням освіти і науки обласної державної адміністрації розробляє та втілює в життя план спільних заходів у напрямку всебічного інформування дітей та учнівської молоді щодо правил безпеки життєдіяльності. Такі заходи проводяться у формі семінарів, квестів, навчально-розважальних акцій тощо. Тому рятувальники закликали вчителів підтримати цю корисну справу та використати свій педагогічний досвід задля мотивації учнів проявляти активність під час заходів.

Крім того, фахівці Управління нагадали присутнім про небезпеки зимового періоду, на яких слід акцентувати увагу дітей, щоб вони уникали необачних кроків: пожежна небезпека, крига відкритих водойм, вибухонебезпечні предмети часів Другої світової війни.

На завершення семінару всі учасники отримали тематичні листівки з правилами поведінки у різних ситуаціях, які доречно використовувати під час уроків з основ безпеки життєдіяльності.

#ДСНС
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...