• Головна
  • Кіровоградська область: працівники Служби порятунку нагадали громадянам, як запобігти пожежам
09:19, 25 лютого 2018 р.

Кіровоградська область: працівники Служби порятунку нагадали громадянам, як запобігти пожежам

23 лютого фахівці Долинського районного відділу Управління ДСНС в області провели профілактичні заходи в м. Долинська та поспілкуватись із громадянами стосовно правил безпеки життєдіяльності у зимовий період.

Основне завдання, яке ставлять перед собою фахівці Служби порятунку під час проведення роз’яснювальної роботи, – це нагадати людям прості, але вкрай важливі способи убезпечення життя, здоров’я та майна від пожеж й інших надзвичайних подій. Тож громадяни мали можливість згадати про ті небезпеки, які чатують на них у побуті, а саме: несправні та застарілі електропроводки, що є найпоширенішою причиною пожеж; несертифіковані та саморобні обігрівальні прилади, які також вкрай пожежонебезпечні; печі та груби у неналежному стані. Крім того, часто звичайна людська необережність може завдати великого лиха, тому варто позбавитись звички палити у ліжку, обігрівати приміщення газовими плитами, сушити білизну над ввімкненими конфорками, намагатись самостійно полагодити електро- та газові побутові прилади. Та особливо «пожежонебезпечними» є дітлахи, залишені без нагляду дорослих та не поінформовані в достатній мірі щодо наслідків пустощів з вогнем та іншими небезпечними речами.

Крім того, з плином часу не зникає небезпека виявлення вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни, тому фахівці Служби порятунку нагадали мешканцям м. Долинська, як діяти у такому випадку.

Як показує практика, найкраще інформація засвоюється, коли вона прослухана та записана короткими і чіткими тезами. Тому рятувальники завжди мають з собою застережні листівки, які вони роздають громадянам під час бесіди.

#безпека
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...