• Головна
  • Жінки в армії: учасниця АТО зі Світловодська після демобілізації повернулась до свого цивільного фаху
09:43, 26 лютого 2018 р.

Жінки в армії: учасниця АТО зі Світловодська після демобілізації повернулась до свого цивільного фаху

У центрах зайнятості області демобілізованим військовослужбовцям та учасникам АТО, які звернулися по допомогу в пошуку роботи, надається комплекс соціальних послуг, що сприяє прискоренню їхнього працевлаштування. Це та категорія громадян, яка потребує особливої уваги з точки зору адаптації до умов мирного життя.

Минулоріч за сприяння Світловодського міськрайонного центру зайнятості 25 демобілізованих учасників АТО знайшли роботу, з них троє повернулися на військову службу за контрактом у Збройних Cилах України.

Серед військовослужбовців, які стали клієнтами служби зайнятості і знайшли роботу у 2017 році, є й жінка-воїн: жителька Світловодська, учасниця АТО Олена К. (1973 р.н). Олена за освітою психолог, до проходження військової служби працювала вихователькою дитячого садка. Після демобілізації самостійний пошук роботи не дав результатів, тому жінка звернулася до Світловодського міськрайонного центру зайнятості за допомогою у працевлаштуванні.

На момент звертання, підходящого місця роботи для жінки не було. Перебуваючи на обліку, Олена відвідала низку різнопланових заходів, а також склала резюме та розмістила його у базі резюме Інтернет-ресурсу державної служби зайнятості.

Після плідної роботи фахівців центру зайнятості, Олені була запропонована робота за її «цивільним» фахом: психологом у Світловодському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Демобілізована військова успішно пройшла співбесіду і була працевлаштована.

#АТО
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...