• Головна
  • В ОДА розповіли про особливості перерахунку пенсій військовим пенсіонерам
14:20, 27 лютого 2018 р.

В ОДА розповіли про особливості перерахунку пенсій військовим пенсіонерам

Сьогодні, під час апаратної наради в ОДА очільник області Сергій Кузьменко зупинився на питанні перерахунку пенсій військовим пенсіонерам, інформує 0522.

«Військові пенсіонери: ОДА і депутатський корпус облради приділили значну увагу цій проблематиці. З величезною повагою до наших захисників зібралися представники обради на позачергову сесію. Ми підтримали ініціативу військових пенсіонерів і звернулися до Уряду, щоб піти назустріч в тих пропозиціях, які мають військові», - сказав Сергій Кузьменко.

«Вже маємо реакцію Уряду: на минулому тижні з’явилося рішення про те, щоб, не чекаючи змін у законодавстві або прийняття нового закону, зробити певні кроки назустріч військовим пенсіонерам», - додав він.

Як повідомила начальник обласного пенсійного фонду Наталія Сімонян, для пенсіонерів силових структур проводиться перерахунок пенсій відповідно до наданих довідок цими силовими структурами.

«Щодо пенсіонерів Міністерства ВС: сьогодні в наших пенсійних справах наявні довідки про їх грошове забезпечення, вони будуть перевірятись на відповідність вимогам №103», - сказала Наталія Сімонян.

Пенсії перераховуються відповідно до заробітної плати, посади, звання. Збільшення пенсій буде у три етапи.

#Кіровоградщина #пенсіонери #перерахунок
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...