• Головна
  • Кропивницький: мешканці обласного центру погодились із рятувальниками, що правила пожежної безпеки необхідно знати кожному
15:12, 28 лютого 2018 р.

Кропивницький: мешканці обласного центру погодились із рятувальниками, що правила пожежної безпеки необхідно знати кожному

28 лютого працівники Управління ДСНС в області провели роз’яснювальну роботу в мікрорайоні Озерна Балка м. Кропивницький. Зважаючи на негоду, перехожих сьогодні було небагато на вулицях мікрорайону, проте рятувальники з кожним, кого зустріли, розмовляли щодо небезпек зимового періоду.

Особливо гостро наразі стоїть питання безпеки обігріву приміщень, оскільки саме через нехтування правилами експлуатації електричних чи газових обігрівальних систем, печей, груб, камінів найчастіше виникають пожежі в домівках громадян. Крім того, перевантаження електромережі, використання пошкоджених, саморобних приладів та побутової техніки також може призвести до загоряння, як і дитячі пустощі з вогнем та легкозаймистими речовинами і матеріалами. Також варто критично оцінити стан електричної проводки в оселі та за необхідності замінити або відремонтувати.

Поряд з тим, навіть з-під снігу можуть з’явитись у неочікуваних місцях підозрілі предмети, що можуть виявитись старими, проте дуже небезпечними боєприпасами часів Другої світової війни, тому варто знати, як діяти у такому випадку.

На підкріплення усної інформації рятувальники роздали громадянам друковану тематичну продукцію.

#пожежі
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...