• Головна
  • Резервісти з Кіровоградщини вирушили на чергові навчання
16:03, 28 лютого 2018 р.

Резервісти з Кіровоградщини вирушили на чергові навчання

27 лютого 2018 року 230 резервістів оперативного резерву першої черги направлені Кіровоградським обласним військовим комісаріатом до міжвідомчого центру підготовки військових частин і підрозділів, що на Миколаївщині. Зазначені особи є резервістами військових частин, що дислокуються на Вінниччині, Одещині та Полтавщині.

Протягом одного місяця чоловіки будуть підвищувати рівень військової фахової підготовки починаючи від вдосконалення індивідуальних навичок до бойового злагодження в складі свого підрозділу та військової частини. Також під час проведення зазначених зборів відбувається процес підтримання боєздатності та вишколу військовозобов’язаних.

В ході проведення таких навчань відпрацьовуються механізми оперативного доукомплектування військових частин підготовленим особовим складом резерву у випадку відкритої агресії з боку сусідів.

Протягом терміну проходження зборів за резервістами зберігається за місцем роботи заробітна плата і додатково виплачуються кошти відповідно до займаної посади.

За повідомленням заступника військового комісара – начальника мобілізаційного відділу Кіровоградського ОВК полковника Миколи Ржепецького, у поточного році з метою забезпечення Збройних Сил України підготовленими ресурсами заплановано ряд проведення подібних зборових заходів із різними категоріями військовозобов’язаних.

#резервіст
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...