• Головна
  • У Компаніївці старшокласники вивчали формулу вдалого професійного вибору
14:05, 13 березня 2018 р.
Надійне джерело

У Компаніївці старшокласники вивчали формулу вдалого професійного вибору

У Компаніївському районному центрі зайнятості для учнів КЗ «Компаніївське навчально-виховне об'єднання» Компаніївської об'єднаної територіальної громади відбувся профорієнтаційний урок, у ході якого випускникам розповіли про складові формули вдалого професійного вибору та акцентували увагу на помилках, яких молоді люди припускаються обираючи професію.

Також старшокласники дізнались про актуальність робітничих професій на ринку праці та про особливості професій, які вони обрали. Під час профорієнтаційного уроку учні ознайомилися з формулою вибору професії «Хочу, можу, треба». Тож, школярі мали змогу висловитися щодо ролі робітника в сучасному технологічно-виробничому процесі.

«Від того, наскільки правильно людина обере свій професійний шлях, залежить, яке місце в суспільстві вона займе. Разом зі своїми інтересами та побажаннями необхідно враховувати ще і власні можливості та потреби ринку праці», - наголосила провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Компаніївського районного центру зайнятості Алла Ярощук.

Переглядаючи папки із описами професій та відеоролики про рцізні спеціальності, учні цікавились навчальними закладами та можливістю працевлаштування в майбутньому. Для тих, хто вагався у своєму професійному визначенні, або ж навпаки бажав отримати підтвердження його правильності, була створена можливість пройти діагностичне тестування з метою визначення професійної спрямованості та отримати консультації щодо вдалого вибору майбутньої спеціальності.

Урок проходив дуже активно й динамічно. Діти висловлювали власні думки стосовно того, якими мотивами вони керуватимуться при виборі професії і розповідали, які професійні сфери є для них пріоритетними.  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Компаніївка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...