
15:24, 31 березня 2018 р.
Кропивницький: психологи Управління провели інтерактивну лекцію для викладачів навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД
30 березня відбувся черговий етап із серії практичних психологічних занять, спрямованих на поліпшення соціально-психологічного клімату в колективі навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області.
Так, психологами Управління ДСНС України у Кіровоградській області з працівниками навчально-методичного центру було проведено інтерактивну лекцію на тему: «Навички успішного спілкування». Під час заняття були використані інструменти та методи практичної психології, а саме: нейролінгвістичного програмування (НЛП).
Застосування даних навичок буде корисним для більш успішного спілкування як у міжособистісних стосунках всередині колективу, так і у викладацькій діяльності працівників навчально-методичного центру.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:45
2 жовтня
Встигніть подати роботу: премія КонтраFacts Media Awards продовжила прийом заявок до 10 жовтня
Новини компаній
13:00
29 вересня
18:14
27 вересня
ТОП новини
Оголошення
11:42, 25 вересня
07:05, 29 вересня
11:42, 25 вересня
11:42, 25 вересня
07:05, 29 вересня