• Головна
  • Кропивницький: розпочалась перевірка торговельно-розважального центру «Depo't center»
09:03, 3 квітня 2018 р.
Надійне джерело

Кропивницький: розпочалась перевірка торговельно-розважального центру «Depo't center»

Наразі продовжуються перевірки дотримання вимог пожежної безпеки об’єктів із високим скупченням людей. До участі в перевірках запрошуються представники засобів масової інформації, щоб дані заходи мали абсолютно прозорий та безкомпромісний характер, адже йдеться про безпеку людей.

Крім того, інспектування відбуваються позапланово, без спеціального попереджувального інформування власників закладів, що підлягають всебічному огляду на предмет пожежної безпеки, щоб з’ясувати реальний стан справ.

2 квітня фахівці Управління ДСНС у Кіровоградській області під керівництвом начальника Управління полковника служби цивільного захисту Віталія Миронюка за участі журналістів місцевих видань та телебачення розпочали інспектування одного із найбільш популярних торговельно-розважальних центрів у м. Кропивницький – «Depo't center». У сучасній чотириповерховій будівлі є магазини промислових товарів, заклади харчування та великий дитячий ігровий центр.

Зі слів начальника Управління Віталія Миронюка, мета перевірки – упевнитись, що даний об’єкт є безпечним для людей сам по собі та по відношенню до сусідніх будівель, оскільки у цьому місці забудова досить щільна, а це додатковий фактор небезпеки. «Наше завдання – допомогти власникам закладів виявити та усунути недоліки пожежної безпеки, а громадськості міста, гостям Кропивницького, упевнитись, що відвідувати «Depo't center» можна без остраху за своє життя» – зазначив Віталій Миронюк.

Інспектування стану пожежної безпеки ТРЦ «Depo't center» розпочалось із ретельної перевірки рятувальниками разом із особами, відповідальними за стан пожежної безпеки закладу, та представниками ЗМІ відповідності нормативним вимогам евакуаційних виходів, систем зовнішнього та внутрішнього водопостачання, оповіщення про пожежу, наявність та працездатність засобів гасіння пожежі, належність ведення необхідної документації з пожежної безпеки тощо. Під час практичної частини перевірки об’єкта було спровоковано спрацювання пожежної сигналізації та оцінено систему протипожежного захисту «Depo't center» в дії. Як відзначено керівництвом Управління ДСНС в області, персонал закладу добре знає свої обов’язки та алгоритм дій при ввімкненні сигналу тривоги – після спрацювання системи до приїзду пожежно-рятувального підрозділу минуло 2 хвилини і за цей час першочергові заходи з оповіщення та евакуації відвідувачів було здійснено належним чином.

У свою чергу рятувальники провели тренування щодо ліквідації надзвичайної ситуації на об’єкті підвищеної небезпеки, що дало змогу максимально точно зімітувати можливу пожежу та відпрацювати взаємодію усіх ланок, що будуть задіяні у випадку справжнього загоряння.

Наразі інспектування продовжується. Буде далі ретельно вивчена уся документація, протипожежне оснащення тощо. Результати перевірки будуть оприлюднені найближчим часом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#«Depo'tcenter»
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...