• Головна
  • Не всі транспортні засоби, які виходять на автобусні маршрути, відповідають санітарним та технічним вимогам
15:47, 4 квітня 2018 р.
Надійне джерело

Не всі транспортні засоби, які виходять на автобусні маршрути, відповідають санітарним та технічним вимогам

Про це повідомив на апаратній нараді в облдержадміністрації директор департаменту інфраструктури та промисловості Олександр Корнюша, зазначивши, що такі факти встановлено під час перевірок автобусів в місцях формування рейсів – на автостанціях № 1 та № 2 у Кропивницькому. Перевірки проводились із 26 по 30 березня, на виконання протокольного доручення голови обласної державної адміністрації для здійснення контролю за тим, як виконують перевізники договори з транспортного обслуговування населення.
Встановлено численні факти допуску перевізниками до роботи на маршрутах транспортних засобів, стан яких не відповідає встановленим вимогам та нормативам. І йдеться не лише про незадовільний санітарний стан. В одному з автобусів, приміром, виявлено тріщину на лобовому склі. Виявлено також неопломбовані вогнегасники (або вони зовсім відсутні), зношену гуму, що неприпустимо з точки зору безпеки на транспорті.
Всіх недобросовісних перевізників попереджено, що подібне ведення господарської діяльності буде трактуватися як порушення умов виконання договорів, укладених між перевізником та обласною (районною) державною адміністрацією, з відповідними наслідками.
Управлінню Укртрансбезпеки в області (це єдиний державний орган, який має контрольні функції у даній сфері) доручено, зі свого боку, провести рейдові перевірки та вжити належні заходи державного контролю.
30 березня, за участі представників Укртрансбезпеки та Національної поліції, проведено робочу нараду з перевізниками, які здійснюють перевезення пасажирів на внутрішньообласних маршрутах. Звернуто особливу увагу на технічний стан автомобільного транспорту.
Крім того, департаментом направлено звернення до райдержадміністрацій та міськвиконкомів, як організаторів пасажирських перевезень на своїх територіях, з вимогою здійснювати контроль за санітарно-технічним станом транспорту, який виходить на пасажирські маршрути, а, з огляду на наближення Великодніх свят та поминальних днів, вжити невідкладні заходи з метою забезпечення достатньої кількості автобусів на маршрутах для перевезення людей у ці дні.
Заплановано заходи з перевірки, спільно з представниками Служби автомобільних доріг в області, Національної поліції, Укртрансбезпеки, місць, де формується та здійснюється габаритно-ваговий контроль. А на 5 квітня заплановано наради з усіма автомобільними перевізниками області.
Також Олександр Корнюша повідомив, що, у зв’язку із внесенням постановою Кабінету Міністрів від 7 лютого 2018 року № 180 змін до Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, скасовано конкурси, заплановані на 6 квітня та 4 травня. Всі майбутні конкурсні відбори проводитимуться, з урахуванням відкоригованого законодавства.
Для загального інформування директор департаменту інфраструктури та промисловості повідомив, що маршрутну мережу в Кіровоградській області складають такі автобусні маршрути: міські – їх 100; приміські – їх 170 (замовник перевезень – райдержадміністрації); міжміські внутрішньообласні – їх 128 (організатор перевезень – обласна державна адміністрація); міжміські міжобласні, що проходять через територію Кіровоградщини – їх 184. Серед них 45 маршрутів, які формуються безпосередньо в місті Кропивницькому.
Перевезення пасажирів в обласному центрі здійснюється на 45 автобусних маршрутах: 15 з них діють у звичайному режимі, 30 – в режимі маршрутного таксі.
На даний час в області на маршрути загального користування залучено 64 автобуси, які пристосовані для перевезення людей з інвалідністю.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#автобусы
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...