• Головна
  • Фермерські господарства Кіровоградщини отримують державну компенсацію
12:42, 13 квітня 2018 р.
Надійне джерело

Фермерські господарства Кіровоградщини отримують державну компенсацію

Як повідомили у ПриватБанку, з початку нинішнього року більше 50 фермерських господарств Кіровоградщини вже відкрили рахунки у ПриватБанку для отримання державної компенсації за придбання вітчизняної сільгосптехніки. 

Минулого року держава виділила 140 млн грн для компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва, придбаного українськими аграріями.  Понад 70 млн грн цих компенсацій отримали сільгоспвиробники саме через ПриватБанк. Цього року держава збільшила суму компенсації до 950 млн грн. Крім того, збільшився і відсоток державних відшкодувань з 20% до 25%.  А невеликі фермерські господарства з посівними площами до 500 гектарів та річною виручкою до 15 млн грн або кооперативи з площами до 1 000 гектарів зможуть відшкодувати майже половину затрачених коштів - аж 40%. 

«Cпівробітники ПриватБанку буквально вмовили мене подати документи на компенсацію, - розповідає фермер з Кіровоградщини. - Скажу відверто, зовсім не вірив ні в програму, ні в повернення коштів. Не хотів навіть витрачати часу на збір документів. Аргументом за оформлення став список документів, які слід було принести до відділення. Мені потрібно було лише звернутись до податкової та засвідчити відсутність боргів перед державою. Всі інші папери я вже мав. Пройшло декілька місяців, і я навіть забув про цей випадок. І яке було моє здивування, коли 29 грудня я отримав СМС-повідомлення з банку про зарахування компенсації на рахунок господарства. Я не повірив власним очам! Цей новорічний подарунок від держави я не забуду ніколи. Тепер я розповідаю усім фермерам - не лінуйтесь, зберіть і подайте документи до ПриватБанку. Програма, дійсно, працює. Не потрібно ходити по високим кабінетам, нічого нікому не треба доводити. Принесли перелік документів у ПриватБанк, а далі - то вже справа банку».   

Якщо господарство не має змоги виділити кошти на придбання сільгосптехніки, можна оформити кредит у ПриватБанку. У рамках проекту «Країна успішного бізнесу» (КУБ) банк надає реальну фінансову допомогу малому та середньому бізнесу країни. До речі, ПриватБанк збільшив максимальну суму кредиту за національною програмою підтримки підприємництва «КУБ» з 500 тис. грн до 1 млн грн. Збільшення суми кредиту поширюється на всі кредитні програми: «КУБ», «АгроКУБ», «ЕкоКУБ». Крім того, ПриватБанк активно співпрацює з органами місцевої влади та ініціює низку проектів, спрямованих на полегшення кредитних умов. 

«Умови кредиту у нас - найкомфортніші, - розповідає Олексій Харін, заступник директора Кіровоградської філії ПриватБанку. - Авансовий внесок складає 25%, а компенсація від держави до 40% іде на поточний рахунок господарства. Що стосується виплат за кредит, лише фермер вирішує скільки раз на рік та коли йому виділяти кошти на оплату по кредиту. До речі, можна лише два рази на рік, враховуючи сезонність бізнесу». 

Нагадуємо, що ПриватБанк допоможе аграріям отримувати компенсації за п’ятьма державними програмами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ПриватБанк
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...