• Головна
  • Кіровоградщина пропонує на 2019 рік понад 50 інвестпроектів, які можуть реалізуватись за кошти Державного фонду регіонального розвитку
11:15, 16 квітня 2018 р.
Надійне джерело

Кіровоградщина пропонує на 2019 рік понад 50 інвестпроектів, які можуть реалізуватись за кошти Державного фонду регіонального розвитку

Під керівництвом першого заступника голови обласної державної адміністрації Сергія Коваленка (в режимі онлайн) відбулось чергове засідання обласної комісії з оцінки та проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку.
На засіданні оприлюднено результати рейтингового голосування членів комісії за подані територіями та допущені до розгляду інвестиційні проекти (загалом їх 54), які пропонуватимуться Кіровоградщиною для фінансування за рахунок коштів ДФРР у 2019 році. Сергій Коваленко окремо наголосив, що ніхто з членів комісії (у голосуванні взяли участь всі 17) не має конфлікту інтересів, а також зазначив, що рішення обласної комісії, яке буде спрямоване до Мінрегіону, носить виключно рекомендаційний характер, оскільки остаточне рішення щодо вибору об’єктів для фінансування приймає Міжвідомча комісія, яка працює на рівні держави і до складу якої входять представники як центральних органів виконавчої влади, так і народні депутати – члени Бюджетного комітету Верховної Ради.
Щодо об’єктів, які фінансуватимуться за рахунок ДФРР у 2018 році (їх 9), то перший заступник голови облдержадміністрації нагадав, що пакети документів щодо трьох із них (Помічнянська ЗШ, СДЮШОР-2 та Долинський водогін) передано до Мінрегіону і об’єкти вже внесено до проекту постанови Кабінету Міністрів. Пропозиції щодо інших шести озвучив на засіданні начальник управління капітального будівництва облдержадміністрації Сергій Проненко, зазначивши, що загальний інвестиційний ресурс становить 108 мільйонів 506,6 тисячі гривень. Більшістю голосів члени комісії підтримали запропонований перелік об’єктів.
– Всі ці 9 об’єктів, завдяки співпраці з народними депутатами, гарантовано отримають державний ресурс на співфінансування, – зазначив Сергій Коваленко. – І всі вони відповідно до завдання, поставленого головою обласної державної адміністрації, мають бути завершені у нинішньому, 2018 році.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Кіровоградщина
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...