У торговельних закладах Кропивницького виявлено низку порушень пожежної безпеки

Про це сьогодні, 2 липня, під час апаратної наради у міській раді повідомив начальник Кропивницького міськрайонного відділу УДСНС Валерій Жилін. За його словами найпоширенішими порушеннями стали недоліки в роботі автоматичних систем протипожежного захисту, що унеможливлює своєчасне виявлення пожежі на початковому етапі. Такі порушення під час перевірки були виявлені у 12 торговельних центрах та об’єктахторгівлі. Ще на 6 об’єктах не встановлені протипожежні двері, а на 8 об’єктах виявлено несправні або неналежно утримувані системи внутрішнього протипожежного водопостачання. Також у 15 закладах торгівлі виявлено порушення з утриманням шляхів евакуації.

- За результатами перевірки дотримання протипожежної безпеки керівникам торговельних закладів було вручено відповідні приписи, 25 осіб оштрафовано, - повідомив Валерій Жилін. - Щодо зупинення роботи 7 торговельних центрів рятувальники підготували судові позови.

Міський голова Андрій Райкович звернувся до керівників управлінь охорони здоров’я та освіти міської ради взяти до уваги висновки зроблені після перевірки протипожежної безпеки у закладах охорони здоров’я та навчальних закладах Кропивницького.

Міська влада не рекомендує мешканцям міста відвідувати ті центри відпочинку та торговельні заклади, де було виявлено порушення пожежної безпеки.

Жилін
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі